İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 EKİM 2021, ÇARŞAMBA   

3

YÜK. İNŞ. MÜH. MUSTAFA TOKER İLE MESLEĞİN LİMİTLERİNDE / MESLEKTAŞ SÖYLEŞİLERİ BÖLÜM 4

    Yayına Giriş Tarihi: 13.05.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 23.06.2021 13:55:15  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Mesleğin Limitleri programının 4. bölümünün konuğu Yük. İnş. Müh. Mustafa Toker oldu.

Türkiye İnşaat Mühendisliği sektöründe uzun yıllar inşaat mühendisliği yapmış, tanınan, bilgili ve tecrübeli; mesleğin "duayenleri" olarak tanımlanabilecek inşaat mühendisleriyle çevrimiçi sohbet programı Mesleğin Limitleri programının dördüncüsü 12 Mayıs 2020 tarihinde yapıldı.

 

Tecrübe paylaşımını hedefleyen, yılların bilgi ve tecrübesinin özünü meslektaşlara aktarmayı hedefleyen bir meslek içi eğitim programı olan Mesleğin Limitleri çevrimiçi ve canlı olarak Dr. Taylan Ulaş Evcimen`in sunumuyla üyelerimizle buluştu.

 

Mesleğin Limitleri programının 4. bölümünün konuğu Yük. İnş. Müh. Mustafa Toker oldu. 1960`lı yıllardan bu güne inşaat sektörünün içinde yer alan ve 1972`den beri geoteknik alanında mühendislik yapan Mustafa Toker`le geoteknik mühendisliği üzerinde sohbet ve tecrübe paylaşımı yapıldı. Toker ile geoteknik mühendisliği, geoteknik mühendisliğinin 1970`lerdeki durumu, 1999 depreminin geoteknik mühendisliğinde dönüşümdeki etkisi, günümüzde geoteknik mühendisliği ve yetkinliği, geoteknik etüd, proje ve uygulamaları, değişmeyen mühendislik doğruları, meslekten öğrenilenler vb. konularda sohbet edildi. 70 üyemizin takip ettiği program 2 saat 10 dakika sürdü.


Okunma Sayısı: 159

Ankara Şube Kaynaklı Düzenlenmiş Eğitimler-Seminerler »
Tüm Düzenlenmiş Eğitimler-Seminerler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.