İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 ŞUBAT 2021, PERŞEMBE   

2

SAMİ İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDİYOR

    Yayına Giriş Tarihi: 05.02.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.02.2021 11:34:14  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Tiyatro Topluluğu (İMOT) tarafından hazırlanan `Sami İş Görüşmesine Gidiyor` isimli skeç sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıldı

 

İMO Ankara Şubesi Tiyatro topluluğu tarafından daha öncesinde hazırlanan `Başka Soru Var mı Sami?` isimli skecin devamı olarak `Sami İş görüşmesine Gidiyor` isimli skeç sosyal medya hesaplarımızdan paylaşıldı.Yönetmenliğini Tiyatro Topluluğunun Hocası Oksal Güracar`ın yaptığı skeçte meslektaşlarımız CansuGizem Doğan ve İbrahim Kaan Billur rol aldı.

Özellikle genç işsiz meslektaşlarımızın iş arama sürecindeki sorunlarını mizahi bir dille aktaran skeç sosyal medya kanallarında da ilgiyle karşılandı.

İMOT, 2018 yılında İMO Ankara Şubesi bünyesinde kurulmuş olup 11 üyemizin katılımıyla çalışmalarına devam etmektedir. Bugüne kadar "Parasız Yaşamak Pahalı" "Çehov`dan Seçmeler" ve "Başarımı Karılarıma Borçluyum" oyunlarını sergileyen topluluğumuz aynı zamanda YouTube kanalımızda yayınlanan "Bizim Apartman" online tiyatro oyunu hazırlamıştır.

 


Okunma Sayısı: 674

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.