İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

25 ŞUBAT 2021, PERŞEMBE   

38

KABULLER VE GERÇEKLER: GEOTEKNİK ALANINDAKİ ÖLÇÜM TEKNOLOJİLERİ IŞIĞINDA BİR ADIM ÖTESİ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 19.02.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 19.02.2021 13:30:50  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerleri`nin dördüncüsü, `Kabuller ve Gerçekler: Geoteknik Alanındaki Ölçüm Teknolojileri Işığında Bir Adım Ötesi` çevrimiçi semineri İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 18 Şubat 2021 Perşembe günü düzenlendi

 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerleri`nin dördüncüsü, "Kabuller ve Gerçekler: Geoteknik Alanındaki Ölçüm Teknolojileri Işığında Bir Adım Ötesi" çevrimiçi semineri İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 18 Şubat 2021 Perşembe günü düzenlendi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz`ın açılış konuşmasıyla başlayan semineri 150 üyemiz canlı olarak takip etti.

Dr. Ali Anıl Yunatcı tarafından verilen çevrimiçi seminerde, "Jeoteknik Araştırmalar: SPT Deneyi Sandığımız Kadar Standart mı?, Ölçmek Bilmektir: Yalıtım Sahipleri İçin Geo-Yapıların Performans Takibi Neden Kritiktir?, İmalat Kalite Kontrol İçin Seçenekler, Enstrümantasyonda Doğru Planlama ve Taraflar Arası Koordinasyon" konuları işlendi. Yaklaşık 100 dakika süren çevrimiçi seminer soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 


Okunma Sayısı: 42

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.