İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

14 NİSAN 2021, ÇARŞAMBA   

7

2021 TÜRKİYE AFET EĞİTİM YILI TESPİTLER VE ÖNERİLER ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 02.04.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 02.04.2021 13:30:43  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerlerinin yedincisi, `2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı Tespitler ve Öneriler` başlıklı çevrimiçi semineri İMO Ankara Şubesi tarafından 01 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirildi

 

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası 47. Dönem Merkezi Seminerlerinin yedincisi, "2021 Türkiye Afet Eğitim Yılı Tespitler ve Öneriler" başlıklı çevrimiçi semineri İMO Ankara Şubesi tarafından 01 Nisan 2021 tarihinde gerçekleştirildi. Açılış konuşmasını İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Ozan Yılmaz yaptığı semineri 210 üyemiz canlı olarak takip etti.

İMO Meslek İçi Eğitim Kurulunun planladığı merkezi eğitimler kapsamında, Doç. Dr. Meltem Şenol Balaban, Prof. Dr. Murat Altuğ Erberik, Prof. Dr. Elçin Kentel Erdoğan, Doç. Dr. Nejan Huvaj Sarıhan ve İnş. Müh. Mehmet Çakır`ın konuşmacı olarak katıldığı seminerde, "Afet Yönetimi ve Dirençli Kentler, Deprem ve Yapısal Riskler, Sel ve Taşkın, Heyelan ve Kaya Düşmesi Riski" konularında sunumlar yapıldı. 

İMO Afet Hazırlık ve Müdahale Kurulu Üyesi İnş. Müh.  Mehmet Çakır tarafından TMMOB  İnşaat Mühendisleri Odası`nın afet hazırlık ve müdahale alanında yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verildi.

 


Okunma Sayısı: 46

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.