İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 HAZİRAN 2021, PAZARTESİ   

36

MESLEĞİN LİMİTLERİNDE MESLEKTAŞ SOHBETLERİ-TUĞRUL TANKUT ÇEVRİMİÇİ SÖYLEŞİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 16.05.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 17.05.2021 10:49:43  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

İMO Ankara Şubesi tarafından 12 Mayıs 2021 Çarşamba günü `Mesleğin Limitlerinde Meslektaş Sohbetleri` düzenlendi

 

İMO Ankara Şubesi tarafından 12 Mayıs 2021 Çarşamba günü "Mesleğin Limitlerinde Meslektaş Sohbetleri" düzenlendi. Söyleşiyi 180 kişi izledi.

Tecrübe paylaşımını ve yılların bilgi ve tecrübesinin özünü meslektaşlara aktarmayı hedefleyen bir meslek içi eğitim programı olan Mesleğin Limitleri Meslektaş Sohbetleri`nin 11. bölümü çevrimiçi ve canlı olarak Dr. Taylan Ulaş Evcimen`in sunumuyla üyelerimizle buluştu.

Mesleğin Limitleri programının 11. bölümünün konuğu Prof. Dr. Tuğrul Tankut oldu. Çevrimiçi söyleşide, "Tuğrul Tankut`un eğitim hayatı, üniversite yılları, İngiltere`de doktora yapma, 1960arın İngiltere`si ve Türkiye karşılaştırması, mühendislik eğitimi, bir akademisyen olarak öğrenci kimliğinin dönüşümüne bakış açısı, mühendislik projeleri, dijital devrim, yeni mezunlar için tavsiyeler, bilimsel araştırmaların yeterliliği, TUBİTAK Ulusal Deprem Konseyi Ulusal Deprem Stratejisi Raporu, Olası İstanbul Depremi, Yetkin Mühendislik, Teknik Dergi" vb. konularına yer verildi. Yaklaşık 150 dakika süren çevrimiçi söyleşi soru-cevap bölümüyle sona erdi.

 


Okunma Sayısı: 71

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.