İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 EKİM 2021, ÇARŞAMBA   

17

TÜRKİYE’DE KÜLTÜR MİRASI KORUMA ALANI VE BİR İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ DENEYİMİ ÇEVRİMİÇİ SEMİNERİ DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 17.09.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 17.09.2021 11:01:34  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 16 Eylül 2021 Perşembe günü `Türkiye’de Kültür Mirası Koruma Alanı ve Bir İnşaat Mühendisliği Deneyimi` çevrimiçi semineri düzenlendi

İnşaat Mühendisleri Odası Ankara Şubesi tarafından 16 Eylül 2021 Perşembe günü "Türkiye`de Kültür Mirası Koruma Alanı ve Bir İnşaat Mühendisliği Deneyimi" çevrimiçi semineri düzenlendi. İMO Ankara Şubesi Araştırma Görevlisi Can Dirlik`in açılış konuşmasıyla başlayan semineri 60 üyemiz canlı olarak takip etti.

İnş. Müh. Orhan Mete Işıkoğlu tarafından verilen seminerde, "Koruma Alanında İnşaat Mühendisliği, Yapı Konsolidasyon, Güçlendirme Uygulama Alan ve Örnekleri, Farkındalık, Duyarlılık ve Mühendislik Hassasiyeti, Sorun Tespiti – Sorunları, Standartlar ve Mühendislik Yöntem Tarifi ve Uzmanlaşmada Eğitim Yetersizlikleri, Multidisiplinarite, Paydaşlar ve İnceleme, Onay, Karar Mekanizmalarına Mühendislik Katılım Sorunları" konuları işlendi. Yaklaşık 85 dakika süren çevrimiçi seminer soru-cevap bölümüyle sona erdi.


Okunma Sayısı: 46

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.