İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

02 ARALIK 2021, PERŞEMBE   

5

İLK HİBRİT KURSUMUZ BAŞLADI

    Yayına Giriş Tarihi: 08.11.2021 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.11.2021 17:58:36  Yayınlayan Birim: ANKARA ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 08.11.2021 14:12:51

Hibrit model kurslarımızda teorik kısımları senkron olarak çevrimiçi, uygulama ve örnek çözümleri yüz yüze gerçekleştirerek daha verimli bir öğrenme süreci oluşturacağımızı düşünüyoruz

Pandemi şartları dünya genelinde çevrimiçi eğitimleri öncelik haline getirdi. Öğrenme süreçlerinde teori ve pratiğin bir sistem içerisinde ilerlemesi gerekli olan inşaat mühendisliği eğitiminin tamamen çevrimiçi gerçekleştirilen eğitimlerinde verim düşüklüğünü giderebilmek için teması azaltıp verimi mümkün olduğunca arttırmaya yönelik çalışmalarımız sonucunda bazı eğitimlerimizde hibrit eğitim modeli çalışmalarına başladık.

Hibrit model kurslarımızda teorik kısımları senkron olarak çevrimiçi, uygulama ve örnek çözümleri yüz yüze gerçekleştirerek daha verimli bir öğrenme süreci oluşturacağımızı düşünüyoruz.

Pandemi dönemi boyunca düzenlediğimiz 40 çevrimiçi kursun tecrübesi ve üyelerimizden aldığımız dönüşler doğrultusunda Meslek İçi Eğitim Kurulu olarak kurguladığımız ilk hibrit kursumuz olan "Derin Kazılar, İksa Sistemleri ve Dayanma Yapıları" eğitimimiz devam ediyor. 25 Ekim 2021 tarihinde başlayan kursumuz 24 Kasım 2021 tarihinde sona erecek.

Toplamda 20 saat devam olan ve 16 üyemizin katıldığı kursumuzun teorik bölümleri zoom üzerinden, uygulama ve proje bölümleri Şube binamızda pandemi koşulları gözetilerek yüz yüze gerçekleştirilmektedir.


Okunma Sayısı: 89

Ankara Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.