İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 EKİM 2021, CUMARTESİ   

30

24. DÖNEM AFET HAZIRLIK MÜDAHALE KURULU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

ORHAN ŞENOL

e-Posta:

1992 yılında Nevşehir`de doğdu. 2017 yılında Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra İMO Ankara Şubesi`nin Genç Mühendisler Komisyonunda aktif görev aldı. Halen özel bir firmada proje mühendisi olarak çalışmaktadır.

GÜRAL GÜVEN

e-Posta:

1989 yılında Ankara`da doğdu. 2017 yılında Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra İMO Ankara Şubesi`nin Genç Mühendisler Komisyonunda aktif görev aldı. 2020 yılında yüksek lisans eğitimini Atılım Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nde Geoteknik alanında tamamladı. Doktora çalışmalarına Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde Geoteknik Mühendisliği alanında devam etmektedir.  Halen özel sektörde çalışmaktadır.

 

ATAKAN YASİN ATAN

e-Posta:

1995 yılında İstanbul`da doğdu. 2018 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Öğrenci olduğu yıllarda bulunduğu üniversitenin genç-İMO Üniversite Temsilciliği ve 10. Dönem genç-İMO Konsey Üyeliği görevlerinde yer aldı. Halen özel sektörde saha mühendisi olarak çalışmaktadır.

SAİM KAYMAK

e-Posta:

1994 yılında Tokat`ta doğdu. Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Öğrenci olduğu yıllarda bulunduğu üniversitenin genç-İMO Üniversite Temsilciliği ve genç-İMO 9. Dönem Konseyi Sekreter Üyeliği yaptı. Mezuniyetinden sonra 23. Dönem İMO Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği ve 46. Dönem İMO Genç İnşaat Mühendisleri Komisyonu Üyeliği görevlerinde bulundu. Halen özel bir şirkette proje mühendisi olarak çalışmaktadır.

MEHMET GÖKÇE
ŞUBE SEKRETER YARDIMCISI
e-Posta:
Telefon:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.