İŞSİZ ÜYELERİMİZE ÖZEL STA4CAD KURSU DÜZENLENDİ

İMO Ankara Şubesi, 31 Ekim-1 Kasım 2018 tarihleri arasında İMO KKM Harun Karadeniz Salonu?nda işsiz üyelerimize özel STA4CAD kursu düzenledi

Eklenme Tarihi: 02/11/2018

 

İMO Ankara Şubesi, 31 Ekim-1 Kasım 2018 tarihleri arasında İMO KKM Harun Karadeniz Salonu`nda işsiz üyelerimize özel STA4CAD kursu düzenledi.

18 kişinin katıldığı,  16 saat süren kursu İnş. Müh. Ahmet Onur Özergene verdi. Kursta "Aks Oluşturulması, Değiştirilmesi, Çoğaltılması, Ayarların Yapılması, Kolon, Kiriş ve Döşeme Bilgilerinin Girilmesi, Çeşitleri ve Özellikleri, Tekil, Mütemadi ve Radye Temel Oluşturulması ve Özellikleri, Yapı Genel Bilgilerinin Girilmesi ve Yönetmelikler Çerçevesinde Ayarlanması, Proje Ayarlarının Yapılması ve Çeşitleri, Kat Kopyalama, Eleman Numaralandırma, Süreklilik Kontrolü, Analiz Sonuçlarının İncelenmesi, Kalıp Planı, Kolon Aplikasyon Planı, Kiriş Detayları vb. Gibi Çizimlerinin Yapılması, Çizimlerin AutoCAD Ortamına Aktarılması ve Düzenlenmesi, Merdiven Tasarımı Analizi Çizimi ve Düzenlenmesi, Ara Katlı ve Kademeli Yapı Tasarımı, Farklı Elastisite Modülü Seçimi ve Atanması" başlıklarında bilgiler verildi.

 TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası