2009-06

Eklenme Tarihi: 20/10/2021  DEPREM&TSUNAMİ KONFERANSI
WCCE-ECCE-İMO`nun ortak düzenlediği `Deprem&Tsunami` konferansı 22-24 Haziran 2009 tarihlerinde İstanbul`da yapılacak. www.imo.org.tr/eqt2009 daresi üzerinden kayıt ücreti ödeyerek kayıt yapılabilir. (Kayıt ücreti İMO üyeleri için 350 TL`dir ve bu bedele konferans çantası ve paketi, öğle yemekleri, açılış kokteyli ve gala yemeği dahildir)
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  ÇELİK YAPILARIN BİLGİSAYAR ORTAMINDA PROJELENDİRİLMESİ VE ÇİZİMİ KURSU
İMO Ankara Şubesi 15 Haziran 2009 tarihinde `Çelik Yapıların Bilgisayar Ortamında Projelendirilmesi ve Çizimi` Kursu açıyor.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İMO'DA DEVRİMCİ DEMOKRAT MÜHENDİSLERE SALDIRI
İMO Ankara Şubesi olağan üye toplantısının kendilerine Artı İvme adını veren bir grup tarafından sopalarla basılması ve toplantıda bulunan İMO Merkez ve Ankara Şube yöneticileri, şube üyeleri ve çalışanlarının ağır şekilde darp edilmesi üzerine İMO Ankara Şube tarafından 4 Haziran 2009 tarihinde yapılan basın açıklaması:
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İMO DEMOKRATİK GELENEK VE DEĞERLERİNİ KORUMAYA DEVAM EDECEKTİR
Çağdaş inşaat mühendisleri olarak geçen hafta gerçekleştiremediğimiz Küçük Kurulumuzu dün (11 Haziran 2009) toplamış bulunmaktayız. Küçük kurul öncesi saldırgan bir güruhun engelleme girişimi, İMO üyelerinin dayanışması ile boşa çıkarılmış ve küçük kurul belirlenen saat ve gündemle toplanmıştır. Yaşanan olaylarla ilgili olarak İMO`nun açıklaması aşağıdadır:
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  İMO`DAN YENİ MEZUNLARIMIZA, GENÇ MESLEKTAŞLARIMIZA DAVET
TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası`nın genç meslektaşlarımız için yayınladığı davet metni için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  HASANOĞLAN BİZİ BEKLİYOR...
3,4 ve 5 Temmuz 2009 tarihlerinde Hasanoğlan`da 3 gün kamp yapılacak. Kayıt için son tarih 24 Haziran 2009.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  24 HAZİRAN`DA İSMAİL HAKKI TONGUÇ`U ANIYORUZ
24 Haziran 2009 Çarşamba günü İMO KKM Rüştü Özal Salonu`nda İsmail Hakkı Tonguç anısına açık oturum ve belgesel sunumu yapılacak.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
  16. YILINDA SİVAS KATLİAMI`NI LANETLİYOR, YAŞAMINI YİTİRENLERİ SAYGIYLA ANIYORUZ
`16. yılında Sivas Katliamı`nı bir kez daha lanetliyor, yaşamını yitiren arkadaşlarımızı saygı ve özlemle anıyoruz.` Açıklamanın tam metni için tıklayınız.
Detaylar İçin Tıklayınız »
 
TMMOB
İnşaat Mühendisleri Odası